Loading

İkitelli OSB Mah. Dersankoop Sitesi Trios 2023 B Blok No 109

info@obis.com.tr

İkitelli OSB Mah. Dersankoop Sitesi Trios 2023 B Blok No 109

Hakkımızda

Hakkımızda

OBİS Dış Ticaret; 1995 yılında İstanbul Aksaray’da merkez ofis, Topkapı’da yedek parça depo ve lojistik hizmetiyle, Volkswagen ve Audi otomobillerinin yedek parçalarının toptan ve perakende satışı ile sektöre adım atmıştır. Her yıl ürün çeşidine yeni ürünler ekleyerek ticari hayatındaki yükselişinin sinyallerini o yıllarda vermeye başlamıştır.
Volkswagen marka otomobillerin ülkemizde ve dünyada hızla marka trendini artırmasıyla otomotiv ana sanayi üreticileriyle distribütörlük anlaşmaları yapmıştır.

Ürün çeşitliliğine kalite ve en uygun fiyat anlayışını da ekleyerek uzman pazarlama ve satış ekibi ile ülkemizin tüm bölgelerinde toptan yedek parça satışına hız vermiştir.

 

OBİS, hızlı ve emin adımlarla büyüyerek müşterilerine daha iyi hizmet vermek ve taleplere daha hızlı cevap verebilmek adına sürekli yenilenmeyi kendisine hedef koyan bir firma olarak, zaman içinde aynı otomotiv grubuna ait Seat, Skoda, Porsche ve Opel araçlarının yedek parçalarını da bünyesine katarak 2015 yılında Anonim Şirket yapısına geçmiştir.

 
Günden güne zenginleşen ve yenilenen stok çeşidimiz, 7500m2 lik yedek parça depomuz, Türkiye’nin 81 ilinde; her bölgeye ait branşlarında uzman satış temsilcilerimiz, hızlı ve hatasız felsefesini ilke edinmiş depo çalışanlarımız ve güncel teknolojik altyapımız ve B2B sistemimizle müşterilerimize hizmet veriyoruz.


OBİS DIŞ TİCARET A.Ş. sektörde edindiği tecrübe ve bilgisiyle SWB AUTOPARTS adında bir marka oluşturarak, yan sanayi yedek parça sektöründe kalite, uygun fiyat, geniş stok yelpazesi ve uzman pazarlama stratejileriyle sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

Otomobil
Yedek Parça Sektöründe

OBİS Dış Ticaret A.Ş olarak sektörün öncüleri arasında olmaktan gurur duyuyoruz.

İletişime Geç
Kaliteli Ürün

Tedariğini sağladığımız tüm ürümlerin kalite sürecini yakından takip ederek, sorunsuz teslimat sağlıyoruz.

Uygun Fiyat

Kaliteli ürün anlayışının yanında uygun fiyat garantisini de ekleyerek müşteri memnuniyetini arttırıyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Motor ve ön takım aksamı gibi parçalarda geniş ürün yelpazemiz ile tedarik sağlıyoruz.

OBİS DIŞ TİCARET A.Ş.
Temot & Tatcom Ortağıdır

Vizyon & Misyon

Kalite ve yüksek standartlı ürünleri müşterilerimize en iyi şekilde sunarak, doğru zamanlama içerisinde en iyi ve en doğru hizmeti vermek.

Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkartarak; ürün yelpazemizi ve tedarik noktalarımızı daha da arttırmak, yenilikçi hizmet anlayışımızı daima geliştirerek sektörün normlarını yakından takip etmek.

vizyon-mısyon